Upravit stránku

 

Oboustranný LCD displej D-SLIM JIM byl zrozen pro vystavení ve výloze. Obrazovku o velikosti 43″ nebo 55″ lze vyladit v závislosti na umístění, míře přímého slunečního svitu nebo typu zasklení výlohy.

Na rozdíl od běžné obrazovky nemá ze zadní strany svazky kabelů, přehrávače nebo černá nevzhledná záda, ale druhou Full HD LCD obrazovku. Díky tomu D-SLIM JIM upoutá pozornost také z interiéru.

Snadné uchycení

Uchycení ke stropu je snadné a rychlé. Můžete využít stropní držák, který je součástí balení nebo vlastní závěsný systém a pověsit D-SLIM JIM na připravená očka.

Umíme vám zabezpečit také kompletní servis, jehož součástí je také instalace zařízení ve vašich provozovnách.

Zeptejte se našich specialistů na možnosti instalace!


Oboustranný displej

Ve Full HD rozlišení můžete váš obsah zobrazovat z obou stran. Svítivost displeje vybírejte dle místa, kde bude D-SLIM JIM viset. Například pro výlohy orientované na jižní stranu potřebuje vyšší svítivost než při umístění v obchodním centru.

Správa na dálku

Obsah ve všech zařízeních můžete snadno ovládat na dálku z jednoho místa. Není nutná instalace žádného softwaru do počítače. Jednoduše se připojíte přes webové rozhraní.

Vydělávejte!

Pronajměte obsah svým obchodním partnerům a nechte svůj digitální stojan vydělávat!

Líbí se mi to, ale kolik to stoji?

Cena se odvíjí od počtu zařízení a způsobu nahrávání obsahu. Neváhejte se nás zeptat a my vám rádi připravíme nabídku šitou na míru vaší provozovně.

Stačí vyplnit formulář níže nebo kontaktovat přímo naše specialisty pro DIGITAL SOLUTIONS, upřesnit počet zařízení, který je pro vás ideální a způsob, jak chcete zařízení ovládat.

Parametry a specifikace

 D-SLIM JIM43 DSD-SLIM JIM55 DS
Uhlopříčka displeje43 palců55 palců
Rozlišení1920 x 10801920 x 1080
Rozměry zařízení630 x 1210 x 22 mm784 x 1500 x 22 mm
Rozměry displeje941 x 529 mm1210 x 680 mm
Svítivost700 / 700 nitů700 / 700 nitů
Kontrast1100:11100:1
Pozorovací uhel178° / 178°178° / 178°
Paměť32 Gb32 Gb
Operační systémAndroidAndroid
Barvabílábilá
KonektivitaWi-Fi, BluetoothWi-Fi, Bluetooth
Hmotnost18 kg25 kg
Životnost30 000 hodin30 000 hodin

Náš tip

Do horní části displeje umístěte svoje logo a získejte tak jedinečný poutač. Nabízíme vám možnost potištěné samolepky, magnetické samolepky nebo brandování pomocí řezané grafiky.

Galerie


Ovládání z jednoho místa

neboli vzdálená správa

KOMUNIKUJTE.

V HD KVALITĚ.

FLEXIBILNĚ.

KDEKOLIV.

KDYKOLIV.

Jak funguje vzdálená správa obsahu?

Máte pobočky po celé republice nebo dokonce světě? Pomocí našeho Digital Signage softwaru můžete obsah ve všech zařízeních ovládat jednoduše z jednoho místa na dálku. Stačí, aby zařízení byla připojena k internetu a přes webové rozhraní spravujete veškeré obrázky, videa nebo další media.

Synchronizace probíhá přes cloudové řešení. Takže v případě výpadku internetového spojení se při obnovení připojení obsah načte ze vzdáleného serveru. 

Příprava obsahu je hračka!

Nahrání a správa obsahu

Pomocí webového rozhraní jednoduše nahrajete obrázky a videa, které chcete promítat na zařízeních digital signage. Je to snadné jako vložit přílohu do e-mailu. Nahrané soubory si následně můžete přehledně seřadit do složek a podsložek.

Příprava prezentace

V pár krocích si připravíte kampaň, ve které můžete kombinovat obrázky, videa nebo texty. Např. v jedné části obrazovky poběží video a ve druhé bližší informace k produktu. Zde můžete popustit uzdu své kreativitě nebo využít několik předpřipravených šablon pro rychlou přípravu obsahu.

Odeslání a plánování

Začalo venku pršet a vy potřebujete upozornit na to, že prodáváte taky deštníky? Klik! A je to tam! Takhle rychle a jednoduše. Nebo plánujete spustit kampaň od příštího týdne? Připravte si prezentaci předem, jednoduše načasujte a o nic víc se nestarejte. Naše digital signage softwarové řešení to zvládne za vás.

Aktualizace obsahu

Pomocí snadného a rychlého nahrávání můžete udržovat váš obsah aktuální a držet tak krok před konkurencí.

Máte obavu, že nezvládnete obsluhu nového softwaru? Není se čeho bát! Je to snadné jako odeslat e-mail nebo postovat nový status na sociální síť. Samozřejmě nabízíme i zaškolení odborným personálem u vás ve firmě.


Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás!

SÁRA® DIGITAL SOLUTIONS

Nabízíme vám kompletní řešení vaší instore komunikace. Rozmístěte digitální displeje do různých míst vašich provozoven a zobrazovaný obsah ovládejte jednoduše přes vzdálenou správu. Kdykoli tak můžete měnit vaše sdělení či prezentaci na stovkách míst v jeden moment, jedním klikem, bez náročné logistiky. Vyberte si z našich produktů DIGITAL SOLUTIONS.